
Prośbę komentatora „Strona wufu” z 17 września 2025 roku o zadanie pytania „ile publicznych pieniążków gmina Uście dokłada do basenu w Wysowej” spełniłem już 18 września 2025 roku – zob. Wniosek_koszty i dochody Parku Wodnego w Wysowej – Poczta o2. Odpowiedź odebrałem dzisiaj, tj. 1 października 2025 roku – zob. Document_20240801_0001.
Rachunek jest prosty: od 1 sierpnia 2024 roku do 31 sierpnia 2025 roku do Parku Wodnego w Wysowej wspólnota samorządowa gminy Uście Gorlickie dołożyła 1 423 187, 41 zł, co wynika z działania: 2 681 812, 16 zł (koszty) minus 1 258 624, 75 zł (przychody)!
Interes życia!
Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony – zob. https://www.parkwodnywysowazdroj.pl/basen-rekreacyjno-rehabilitacyjny.html.



Za to jest „Rydzowa jesień” która jak pisze jeden z „zawsze_wszystko_dobrze” portali Gorlickich przyciągnęła rekordową ilość ludzi. Nie ważne, że „Święto Rydza” przeniosło sie do Krynicy jest to jakaś tam informacja drugorzędna i tak było dobrze, a nawet lepiej.
– ” biznes to biznes ” ( zysk finansowy jest najważniejszy ) – niema zysku , jest strata . Program naprawczy : Żaden . Składowa straty ? – z wyliczeń wynika , że pieniądze gdzieś ” odpłynęły vel utonęły ” . ” W przyrodzie nic nie ginie ” – Al bardzo dokładnie wytłumaczy .
Może Pan redaktor zapyta ile gmina Korzenna rocznie dopłaca do utrzymania basenu ?
Zapytam!