
Grzegorz Braun, kandydat na urząd Prezydenta RP, w środowy wieczór (16 kwietnia 2025 roku) przybył do Nowego Sącza z dużym opóźnieniem. Jednak na sądeckim rynku czekały na Grzegorza Brauna tłumy Sądeczan. – Przepraszam za spóźnienie, ale chodziło o najważniejszą dla naszego kraju sprawę. O bezpieczeństwo bezbronnych – powiedział Grzegorz Braun, przypominając następnie wydarzenia, do których doszło tego samego dnia w szpitalu w dolnośląskiej Oleśnicy (o interwencji posłów Grzegorza Brauna i Romana Fritza opowiedziałem na łamach czasopisma „BOBOWAODNOWA” wczoraj, tj. 16 kwietnia 2025 roku – zob. Położyć kres mordom w szpitalu w Oleśnicy!).
Spotkanie z kandydatem na urząd Prezydenta RP Grzegorzem Braunem na rynku w Nowym Sączu (16.04.2025 r.) – zob. https://www.youtube.com/watch?v=ssRfNeyQgzU!!!
Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony – zob. https://nowysacz.naszemiasto.pl/grzegorz-braun-w-nowym-saczu-na-plycie-sadeckiego-rynku-spotkal-sie-z-mieszkancami/ga/c1p2-27478659/zd/46262572842.


