
„2 grudnia 2025 roku [eurokołchoz] przeprowadzi debatę nad projektem Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej „My Voice, My Choice” (Mój głos, mój wybór), która zakłada utworzenie specjalnego mechanizmu finansowania aborcji w Polsce i innych krajach, chroniących życie nienarodzonych dzieci.
To akt pogardy wobec polskiego ładu konstytucyjnego i oczywista agresja ideologiczna – porównywalna do narzucenia Polsce aborcji przez niemieckiego okupanta w 1943 roku.
Autorzy projektu żądają, by fundusze unijne pokrywały koszty transportu, noclegów czy lekarzy dokonujących aborcji.
– Przykładowo, jeśli Polka będzie chciała dokonać aborcji w Holandii, wystarczy, że zamówi tabletki lub pokaże paszport w klinice. I tyle. Dostanie bezpłatną, bezpieczną aborcję – mówiła w rozmowie z Gazetą Wyborczą Marta Lempart z samozwańczego „Strajku Kobiet”, który zbierał podpisy pod inicjatywą w Polsce. Zbiórkę podpisów w innych państwach europejskich finansowały największe organizacje proaborcyjne w Europie, powiązane między innymi z Open Society Foundations George’a Sorosa czy Fundacją Billa i Mellindy Gatesów.
Rezolucja, wzywająca Komisję Europejską do wsparcia inicjatywy została już zaakceptowana przez Komisję ds. Równości Kobiet i Równouprawnienia PE (eurokołchozu). Przed nami głosowanie na sali plenarnej Parlamentu Europejskiego”. Żródło – zob. UE chce finansować zabijanie nienarodzonych Polakó… – Poczta o2!
Cdn.
Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony zob. https://kresy.pl/wydarzenia/proaborcyjne-aktywistki-chwala-sie-zabiciem-dziecka-w-9-miesiacu-zycia-plodowego/.



Nie ma słów, bo opisać, jak okrutne jest zabijanie dzieci bardzo małych. Jest w Polsce wielu ludzi, którzy się temu sprzeciwiają, ale ciągle za mało i ciągle nie są dopuszczani do władzy, mimo poparcia społecznego. Dzieje się to już na poziomie partyjnym. W kampanii wyborczej na dalszych miejscach można łaskawie umieścić kandydatów, którzy mają poglądy, bo to dodaje głosów na listę wyborczą. Ale już po wyborach na stanowiska decyzyjne w rządzie i w w partiach trafiają już kandydaci, którzy nie sprawiają „kłopotów”. Nie dotyczy cyngli, którzy właśnie mają sprawiać kłopoty, ale i tak się ich spławia w swoim czasie.
Kaja Godek powiedziała wprost, kto osobiście zablokował ochronę życia w Polsce. Jest to jeden decyzyjny polityk (oczywiście decyzyjny na takim poziomie, na jaki ma nieformalne upoważnienie). Teraz obrońcy życia muszą się tyle trudzić, aby powstrzymywać niekorzystne skutki zmarnowanej szansy. I ciągle wiatr w oczy. Jak w Ameryce trochę do przodu, to w Europie przykręcają śrubę, jak napisane powyżej. Trudno, trzeba robić swoje.
Ogromna niegodziwość . Wystarczy zadać pytanie . ” Naczym polega neokolonializm ? ” w wyszukiwarce internetowej .
Widać, ich zdaniem, Polaków nadal jest za dużo.
https://youtu.be/3MtdT_WrJ6o?si=BURp00nwuD-TIGEv
@Muza: pastuszkowie pokroju Rysia w owczej skórze, który właśnie objął panowanie w Archidiecezji Krakowskiej już o to zadbają, by zamienić Kościół w jedno wielkie techno-party dla technokratów i eurokołchoźników. A tłumy będą śpiewać naiwne piosenki w ich rytm…
Nie jestem pewien, czy to będzie akurat techno, czy to nie będą pieśni i tańce w rytm majufesa.
@wma: Pisałem w nawiązaniu do linka przesłanego przez @Muza.
Majufes jest jednak także bardzo prawdopodobny.
Rysiowi i innym z obozu rewolucji życzę muzy z finału „Nie-Boskiej komedii” – spotkania z Chrystusem z wizji Pankracego:
„Jak słup śnieżnej jasności, stoi ponad przepaściami – oburącz wspart na krzyżu, jak na szabli mściciel. Ze splecionych piorunów korona cierniowa. (…) Od błyskawicy tego wzroku chyba mrze, kto żyw.”