
Dlaczego obóz zdrady narodowej, czyli tzw. POPiS vel KOPiS (z przystawkami) prześladuje Grzegorza Brauna wszyscy wiedzą. A kto jeszcze nie wie, ten może dokształcić się na łamach, np. gazety „BOBOWAODNOWA” – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/grzegorz-braun/.
Zapis wideo VIII rozprawy Grzegorza Brauna w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga-Południe – zob. https://www.youtube.com/watch?v=A-cp5DYEX1M.
A ku pokrzepieniu serc kilka komentarzy zamieszczonych pod relacją wideo z procesu Grzegorza Brauna (pisownia oryginalna):
„Precz z wrogimi sądami i prokuratorami wrogo nastawionymi do Narodu Polskiego”,
„Ten cały wytoczony proces przeciwko Braunowi to ośmieszenie polinskiego wymiaru niesprawiedliwości i głupoty ludzkiej”,
„Jak by nie patrzeć zdrajcy zrobią wszystko by prawdziwa prawica nie doszła do władzy czyli dokładnie to co ustalili przy okrągłym stole…i żeby nie było żadnych złudzeń PiS- PO i przystawki grają do jednego bramki!!!”,
„Czy nikogo nie zastanawia fakt, że tylko świadkowie tych falszywych oskarzen nie chca upubliczniac swojego wizerunku?! Uczciwi,mowiacy prawde ludzie nie wstydza sie swojej twarzy!!!”,
„Prokurator odwołując świadków / chyba mial delikatne obawy ze poseł Braun i jego obrońcy – kolejny raz „wyjaśniliby” autentyczność i motywację”.
I tradycyjnie na koniec! Na pohybel komunie, eurokomunie i żydokomunie!
Odzyskajmy niepodległość!
Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony – zob. https://dorzeczy.pl/kraj/816818/proces-grzegorza-brauna-sad-wyrzuca-wiekszosc-swiadkow.html.



[Zbanowano – M.R.]
Do „Trybuny Łajdaków” won!
Maciej Rysiewicz