
Dlaczego obóz zdrady narodowej, czyli tzw. POPiS vel KOPiS (z przystawkami) prześladuje Grzegorza Brauna wszyscy wiedzą. A kto jeszcze nie wie, ten może dokształcić się na łamach, np. gazety „BOBOWAODNOWA” – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/grzegorz-braun/. Zapis wideo V rozprawy Grzegorza Brauna w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga-Południe – zob. https://www.youtube.com/watch?v=DO7dENxOocI. A ku pokrzepieniu serc jeden z symbolicznych w przesłaniu komentarzy zamieszczonych pod powyżej podlinkowaną relacją: „gdyby to puścili na żywo w tv… to by zdmuchnęło prawie wszystkich z knesejmu….. pozdrawiam, niech żyje Polska!”, czyli na pohybel komunie, eurokomunie i żydokomunie! Odzyskajmy niepodległość!
Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony – zob. https://wiadomosci.wp.pl/szczesc-boze-udaje-sie-na-sale-rozpraw-kulisy-procesu-grzegorza-brauna-7265995954100640a. Na zdjęciu Grzegorz Braun przed sądem. Na mniejszej fotografii wynajęci i opłacani przez obóz zdrady narodowej funkcjonariusze do specjalnych poruczeń w czerwonych żabotach!


