
Gizela Jagielska – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/gizela-jagielska/, została „Superbohaterką „Wysokich Obcasów”” – dodatku do „Gazety Wyborczej”. Dostała dyplom i 10 000 złotych nagrody pieniężnej. „To da mi jeszcze większego kopa do działania” – oznajmiła w knajackim stylu aborterka podczas „gali” wręczenie tej haniebnej nagrody. To nie był koniec upiornej uroczystości na salonach żydowskiej gazety dla Polaków, tj. „Gazety Wyborczej”, bo Gizela Jagielska otrzymała jeszcze krwawy prezent, tj. sprzęt do mordowania ludzi, czyli zestaw do aborcji próżniowej.
A za co te splendory? Gizela Jagielska w ostatnich latach (do końca 2025 r.) pracowała w szpitalu powiatowym w dolnośląskiej Oleśnicy. Wiadomości napływające z tamtejszej placówki mroziły krew w żyłach. Bo pod okiem Gizeli Jagielskiej, „specjalistki położnictwa i ginekologii” i zastępcy dyrektora do spraw medycznych oleśnickiego szpitala, dokonano w 2023 r. 82 a w 2024 r. 155 aborcji. Na razie liczba wszystkich aborcji wykonanych w ubiegłym roku jest ukrywana. Wiadomo tylko, że od lipca do września 2025 r. zabito tam kolejne 24 dzieci.
Gizela Jagielska w szpitalu w Oleśnicy zabijała nawet te dzieci, które w innych szpitalach w Polsce dostały szansę na życie. Tak było w przypadku 9-miesięcznego Felka, u którego zdiagnozowano wrodzoną łamliwość kości. Felka chcieli ratować lekarze z Centralnego Szpitala Klinicznego (CSK) w Łodzi, którzy nie zgodzili się na uśmiercenie płodu zdolnego do życia. Lekarze pod kierunkiem prof. Piotra Sieroszewskiego zaproponowali matce zakończenie ciąży przez cesarskie cięcie i objęcie noworodka specjalistycznym leczeniem pediatrycznym. Prof. Piotr Sieroszewski z CSK w Łodzi napisał: „Postępowaliśmy zgodnie z obowiązującym prawem, które nie zezwala na uśmiercanie płodu w trzecim trymestrze ciąży [(…) mieliśmy do czynienia z dzieckiem zdolnym do życia)]”.
Niestety, matka Felka, otoczona doradcami z proaborcyjnej fundacji FEDERA, zażądała tzw. indukcji asystolii płodu (tj. zabicia dziecka, zdolnego do życia, przez wstrzyknięcie do serca chlorku potasu). I do morderstwa doszło ostatecznie w szpitalu w Oleśnicy. Chłopiec dostał od Gizeli Jagielskiej zastrzyk z chlorku potasu wprost w serce i zmarł na zawał serca zanim wyjęto go na zewnątrz organizmu matki.
Trzeba koniecznie uświadomić Czytelnikom, że wstrzykiwanie do serca chlorku potasu zostało już dawno zabronione w gabinetach weterynaryjnych z uwagi na niewyobrażalne cierpienia, których doświadczały przed śmiercią zwierzęta podczas takich operacji. Jak widać dla Gizeli Jagielskiej dodatkowym sadystycznym doznaniem muszą być męki zabijanego w łonie matki dziecka!
Gizela Jagielska z dumą podkreśla publicznie, że jest żydówką – zob. ilustracja tytułowa. Trudno zatem nie łączyć jej seryjnych morderstw na gojach (goj – w judaizmie określenie osoby niebędącej żydem) z przekazem Talmudu, który dla żydów jest księgą świętą. To z Talmudu czerpią żydzi pogardę i nienawiść do innych narodów, a największą pogardę i nienawiść mają do narodów chrześcijańskich. Talmud szczerze nienawidzi Pana Jezusa, pogardza Krzyżem Chrystusowym, nie cierpi wiary chrześcijańskiej, a chrześcijan uważa za gorszych od bydląt.
Rabin Menachem Mendel Schneerson (1902-1994), guru rasistowskiej sekty Chabad-Lubawicz nauczał, że „goje jak zwierzęta są od tego, żeby służyć żydom”. Mając taki przekaz, utrwalony w judaizmie od wieków, zbrodnie żydówki Gizeli Jagielskiej, godne są splendorów żydowskiej „Gazety Wyborczej”, bo zabicie goja, nie zasługuje na karę, ale na szacunek wśród wyznawców Talmudu.



Ten portal, to obrzydliwy antysemicki ściek.
Uderz w stół, nożyce się odezwą.
Art. 256 § 1 k.k.: Zabrania publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3.
Panie „Pułkownik”- coś się chyba Panu pomyliło, gdzie tu jest nawoływanie do nienawiści? Ta pani jasno wyraziła swoją przynależność narodową i się tego nie wstydzi, tak jak ja nie wstydzę się tego, że jestem Polakiem i jestem z tego dumny!
Niech mi wielce wielmożny pułkownik podpowie, po co potrzeby jest nam antysemityzm…?
Zdaje się, że antysemityzm jest potrzebny komu innemu, ale to niedobra jest tak mówić…!!!
Piotrze, szkoda czasu na łajdaka!
Wiadomość dla „Pułkownika” – https://nczas.info/2026/03/29/katole-wy-chue-antifa-was-wymorduje-antyfaszystowski-marsz-w-lodzi-video/. Do prokuratury biegiem marsz!!!
https://nczas.info/2026/03/23/braun-stawil-sie-w-prokuraturze-znow-nie-uslyszal-zarzutow/
Żydowska gazeta nagradza żydowską morderczynię. Takie priorytety. Gizela zabija bo może. Bo jest żydówką? I podobno według ostatniego listu episkopatu i jakiejś komisji watykańskiej tylko dlatego, że jest żydówką, ma być zbawiona, co jest niezgłębioną tajemnicą Bożą. Swoją drogą skąd oni wiedzą jak brzmi niezgłębiona tajemnica Boża? A Felek? Czy zostanie zbawiony? A tu już episkopat nie wie. Nie jest taki pewny. Tu trzeba zdać się na Miłosierdzie Boże.