
KINGS 2026 rozpoczął obrady – zob. https://konfederacjakoronypolskiej.pl/kings-2026-kongres-ktory-zmienia-zasady-gry-31-stycznia-2026/!
31 stycznia 2026 — dzień spotkania ludzi, którzy nie czekają na zmiany. Oni je tworzą.
KINGS – Kongres Inicjatyw Narodowych, Gospodarczych i Samorządowych – to najważniejsze wydarzenie programowe Konfederacji Korony Polskiej. To nie jest kolejna konferencja.
To laboratorium nowoczesnej, ambitnej i odpowiedzialnej wizji państwa, tworzonej przez ludzi, którzy wiedzą, jak działa Polska — i jak może działać lepiej.
To przestrzeń, w której eksperci, praktycy i liderzy opinii spotykają się, by budować program oparty na faktach, doświadczeniu i strategicznym myśleniu o przyszłości naszego kraju.
Pierwsze relacje – zob. https://www.youtube.com/shorts/nbZjeZQgTeY i https://www.youtube.com/live/FTfk-JnyiBo.
Wystąpienie inauguracyjne Grzegorza Brauna – zob. https://www.youtube.com/watch?v=vS0NlNH8fPE.
Cdn.



Wybrzmiało : Kolonializm wewnętrzny . Pytanie do Al – kto odpowiada za istniejący stan rzeczy ? .
Niejaki Mateusz Ratajczak
https://wiadomosci.wp.pl/autor/mateusz-ratajczak/6108443146097793
pisze:
„byliśmy na kongresie ludzi Brauna”
po czym ze zgrozą i z wielkim przejęciem opowiada, to tam „widział” i „słyszał”:
https://wiadomosci.wp.pl/slaba-kobieta-bez-przebiegu-i-sojusz-z-rosja-bylismy-na-kongresie-ludzi-brauna-7249729052232000a
Ten tekst Ratajczaka jest rewelacyjny!!!! Czekam na kolejny!!!
Nie ma niejakiego Ratajczaka, za to jest niejaka Marta Zdanowska:
https://www.tokfm.pl/polityka/dobrego-krola-racz-nam-zeslac-panie-bylismy-na-kongresie-brauna-w-lochowie
Pod tekstem tejże Zdanowskiej jest takie podziękowanie, połączone z supliką i przechwałką:
„Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Subskrybując TOK FM Premium wspierasz niezależne media – zyskujesz też dostęp do naszych autorskich podcastów, nagrań z audycji TOK FM i Radia bez reklam”.
Znaczy: portal TOK FM to są „niezależne media”.
Na czym polega „niezależność” portalu (i radia) o tej nazwie? Na tym, że właścicielem 2/3 udziałów w spółce jest Agora SA.
Ten tekst Zdanowskiej to taki plagiacik z Ratajczaka! Nuda!
Chłopaki od pana prezesa (a i sam prezes, wnuk babci z Odessy) mają problem:
https://wiadomosci.wp.pl/braun-koszmarem-pis-w-partii-znow-sa-tarcia-na-razie-nie-mamy-sposobu-7250402426816896a
Za ludobójstwo do piekła!