Karol Nawrocki – słup ludobójców

Znany „youtuber” Radek Pogoda z kanału „Pogodne Szorty” – zob. https://www.youtube.com/user/radoslawpogoda zapytany, czy zamierza 1 czerwca 2025 roku oddać głos na „kandydata obywatelskiego” Karola Nawrockiego, popieranego przez Prawo i Sprawiedliwość, odpowiedział:

„Wszyscy, którzy mnie znają czy choć śledzą moje materiały wiedzą, że jestem pierwszym wrogiem PiS.

PiS to dla mnie najwięksi szkodnicy w powojennej historii Polski, bo nikt nie zrobił więcej zła przeciw narodowi, niż Morawiecki, Kaczyński, Sasin, Suski, Szumowski, Niedzielski, Dworczyk i reszta tej bandy.

Rozkradali i rozkładali nas codziennie, po kawałeczku, po milimetrze, a każde swoje draństwo opakowywali w Żołnierzy Wyklętych i obrazek Matki Boskiej. (…)

Do tego są „autorami” ponad 200 000 wyroków śmierci na Polaków w latach 2020-2022, poprzez swoje decyzje administracyjne”.

Czytelnicy tej rozprawki z łatwością odnajdą szerokie rozwinięcie powyżej zacytowanej wypowiedzi Radka Pogody w materiałach prasowych opublikowanych na tym portalu w wątkach – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/covid-19/ czy https://gorliceiokolice.eu/category/w-gazetach/.

A sam kandydat Karol Nawrocki także już znalazł dla siebie poczesne i niezbyt chwalebne miejsce w archiwum gazety „BOBOWAODNOWA” – zob. https://gorliceiokolice.eu/2024/12/komu-sluzy-karol-nawrocki/. Jak widać, na pytanie komu służy Karol Nawrocki łatwo odpowiedzieć.

To nie jest jednak ostatnia zła wiadomość dla „kandydata obywatelskiego” Karola Nawrockiego. Bo to, co Karola Nawrockiego ostatecznie dyskwalifikuje jako tzw. kandydata obywatelskiego, to fakt, że zgodził się, żeby banda ludobójców kowidowych: Morawiecki, Kaczyński, Sasin, Suski, Szumowski, Niedzielski, Dworczyk – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/zbrodnicza-zmiana/, wystawiła go w charakterze słupa w wyborach na urząd Prezydenta RP.

Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony – zob. https://www.wprost.pl/kraj/11868279/karol-nawrocki-ma-byc-kandydatem-pis-co-laczy-go-z-wielkim-bu.html.

 

(Odwiedzono 462 razy, 12 wizyt dzisiaj)

30 thoughts on “Karol Nawrocki – słup ludobójców

  1. Dwa słowa komentarza do tego konceptu:

    „Karol Nawrocki – słup ludobójców”

    Dla równowagi napiszmy, że Trzaskowski też jest słupem. W kwestii „wirusa”, „lockdownu” i szprycy PiS i PO niczym się nie różnią – jedynym posłem, który w sejmie nie założył „maseczki” był Grzegorz Braun. Jeśli ktoś pisze, że „Morawiecki, Kaczyński, Sasin, Suski, Szumowski, Niedzielski, Dworczyk i reszta tej bandy (…) są „autorami” ponad 200 000 wyroków śmierci na Polaków w latach 2020-2022, poprzez swoje decyzje administracyjne”, to nie zapominajmy o gigantach intelektu z PO. Ci ludzie tych „decyzji administracyjnych” w sejmie nie oprotestowali, wprost przeciwnie, tych pajaców z PiS jeszcze do kolejnych wygłupów podjudzali.

    Tego, co się stało w latach 2020-2022 już nie zmienimy – ale mamy wpływ na to, co się stanie teraz. W Oleśnicy zabija się dzieci – na świstek od psychiatry. Ale może być tak, że Oleśnica będzie w każdym powiecie – i to bez świstka. PO (wraz z przystawkami) ma w sejmie większość, jeśli Trzaskowski zostanie prezydentem, to ci ludzie przegłosują ustawę, a słup Trzaskowski ją podpisze. Podpisze też ustawę o „mowie nienawiści” (Tusk już zapowiedział, że po prezydenckich wyborach do tej ustawy wróci).

      1. Do rządzenia nie, ale do dzieciobójstwa …

        W sejmie są „cztery projekty ustaw zmieniających obowiązujące przepisy dotyczące aborcji”:

        https://www.ekai.pl/co-zawieraja-projekty-ustaw-liberalizujacych-aborcje

        Do zmiany ustawy dążą wszystkie części rządowej koalicji, każda z nich złożyła własny projekt. Nikt nie wie, czy i kiedy któryś projekt (albo jakaś kompilacja tych projektów) zostanie przegłosowany, ale jeśli tak się stanie, to „europejczyk” Trzaskowski to podpisze.

        1. Gizela „Mengele” Jagielska nie potrzebuje ustaw, żeby mordować dzieci nienarodzone, bo „stosuje prawo tak jak ona je rozumie”!

          1. To jest jasne, Gizela nie potrzebuje. Ale są tacy, co też chcieliby „pomagać kobietom”, a nie mają takiej paranteli jak Gizela. Ci woleliby jednak mieć jakiś papier, jakąś ustawową podkładkę – i T. do spółki z T. im taką podkładkę załatwi.

          2. Tylko że Nawrocki jest za chudy w uszach na Oskara et consortes (z naciskiem na et consortes) i dowiódł tego na stanowisku prezesa IPN (Jedwabne, Wizna). To nie wszystkie wtopy Nawrockiego. Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, który zna Nawrockiego od lat, opowiedział ostatnio w Sieci, że próbował namówić Nawrockiego do ujawnienia kwitów ze śledztwa dotyczącego zamordowania ks. Popiełuszki. I nawet Nawrocki przebąkiwał, że zajmie się tą sprawą, ale tygodnie i miesiące mijały i zapadła cisza na łączach. Wreszcie Sumliński spotkał się na gruncie neutralnym z Nawrockim i usłyszał, że Nawrocki ma ręce związane, bo jakby sobie te ręce rozwiązał, to natychmiast straciłby stanowisko prezesa IPN.
            Nawrocki to cienas, Andrej Duda 2.0.

          3. Wszystko się zgadza, ale z posady prezydenta nikt (nawet Oskar, niechby et consortes) go nie wyrzuci – tak samo jak nie wyrzucił Dudy. A to, że na tej posadzie od zawsze zasiadają cieniasy (Bolek, Olek, wnuk babci z Odessy, „hrabia” i Duda) to już taka tradycja, tak wybiera miejscowy lud.

    1. Ale właśnie teraz w TV ten z PO mówi o tym, że „zadbał” o Służbę Zdrowia w Warszawie.. gdy np. kilkadziesiąt tysięcy warszawiaków leczy się już tylko „prywatnie” itd.. a za poprzedniej kadencji to Oni wlasnie „zamykali” nawet szpitale!! likidowali je.. itd..
      A dziś i przed wyborami Niemiec z SoPOtu „walczył” jak Lew .. o „legalną” „aborcję” na świstek” od psychiatry jak sam Pan zauważył.. ( potrafił nawet „wyrzucić” z list wyborczych tych, którzy nie „popierali” aborcji… itd..
      A co do cenzury, „wolności słowa” opinii.. – widać po zdarzeniu na wiecu Trzaskowskiego w Tarnowie.. „JAK” będzie.. itd..
      PS.
      'Wybierz Mądrze”.. Polaku..
      Pozdrawiam.

  2. Panie Redaktorze. Celowo nie komentuję publikowanych przez Pana artykułów o polityce, choćbym chciał. Ale tym razem poczuwam się do napisania i to z powołaniem na wysoki autorytet. Papa Francesco wspomniał coś o fagotach, w rozumieniu łamag, lalusiów, którzy nie potrafią bronić własnych ojczyzn za co odpłacono mu taką mową miłości, że chłopu w pięty poszło.

    Kandydat Na Prezydenta wziął udział w ustawce 70 na 70. Wszystko odbyło się honorowo, tam się bili twardziele, a nie dzieciuchy, żadnych poważnych obrażeń, po paru minutach rozeszli się do mamuś na kolację. Kandydat ze swoją drużyną wygrał. Jak wygrał, to w porządku, to jak najbardziej dobrze o nim świadczy. Tak więc z pewnością nie jest fagotem. Uznajemy mu to?

    Poza tym, nie chciałbym się za wcześnie cieszyć, ale coś jakby medialna wajcha została przestawiona. Wirtualna Polska akurat teraz, dzień po rozmowie kandydata N. z kandydatem M. odpaliła temat ustawki kibiców. A taki tekst wymagał wielu dni pracy. Artykuł stosuje starą metodę, czyli wychwala przez krytykowanie. O czym to świadczy?

  3. Jeszcze jedno. Uwaga o charakterze kronikarskim. Stali czytelnicy Bobowej Od Nowa powinni wiedzieć o co chodzi, dla młodszych pokoleń wyjaśniam: W cytowanym artykule „autorzy” ujęci są w cudzysłów i słusznie. Świadczy to o świadomym zabiegu retorycznym. Autorzy, już bez cudzysłowu stosowani są już od kilkudziesięciu lat w arcyłajdackich tekstach o „autorach stanu wojennego”. Jest to sztuczka, niestety skuteczna, w celu ich wybielenia. Słowa powinny brzmieć „sprawcy stanu wojennego”, czyli zbrodniarze komunistyczni. Bardzo jestem ciekawy, kto to wymyślił i po raz pierwszy zastosował w prasie. Czyżby człowiek, którego nie można w Polsce legalnie nazwać nazwiskiem niemieckiego ministra propagandy?

    Tak więc nazwanie kogoś „autorem”, to bardzo ciężki zarzut.

  4. ” youtuber ” – a ” papu” – i to nie wpis ” youtuberów ” będzie decydował . Są jeszcze – prości , gnębieni każdym układem ludzie – zniosą i znoszą , każdą podłość , by – P0LSKA była wolną i suwerenną . To co mamy się po obrażać wszyscy na wszystkich – chwycić za gardła , a alternatywą ? ma być , jakieś tam ” Von Der ” – ” Bandery ”
    i mają decydować o NARODZIE polskim ? . Wyżywieniu – zdrowym młodych polskich pokoleń . PAN RADEK , może być wrogiem PiS – wrogiem PO , ale nigdy – wychowanych w biedzie – brudzie i smrodzie DUMNYCH polskich patriotów .

  5. Mam mnóstwo powodów żeby mieć złą opinię o PIS i jego „niezależnym” kandydacie, ale zatkam nos, mocno przymknę oczy i zagłosuję na Nawrockiego. Jeżeli prezydentura Nawrockiego ocali choćby jedno niewinne życie (taką mam nadzieję), to moim obowiązkiem jest oddać ten głos! Szanowni Panowie w tej polemice obydwaj macie sporo racji, jednak ja staję w szeregu za Panem „wma”!

    1. Szanowny „Kaz”! Mógłbym napisać: „et tu, Brute, contra me”, ale to oczywiście tylko żart, bo każdy idzie własną drogą. Przy okazji polecam rozmowę Rafała Mossakowskiego z Ronaldem Laseckim – https://www.youtube.com/watch?v=DCdjV7XdPv8, ale nie dlatego, żeby namawiać do zmiany decyzji! Po prostu Ronald Lasecki nie stracił czasu w tej rozmowie!

  6. Noto żeśmy sobie ” podrosli ” z nizin ” kup pan cegłę ” – czy słup to – kres czy wyzwanie ? . Trochę dawniej z drzewa na ziemię – skok ewolucyjny – na ” słupa ” . Gorączka złota – czytaj – fundusze inwestycyjne . Gorączka – stanowisk – ” stołek ” . Stołek nie plonuje . Posiedzenia dla posiedzenia . Gadanie dla gadania . Biogazownie – retencyjne elektrownie wodne – ZORRO z Tarnowa wybuduje ? . Dekada za dekadą , a Polska traci dorobek pokoleń , cukrownie , fabryki , handel detaliczny . Upokorzony , biedny Polak , ma być bezosobowym , bezwolnym europejczkiem .

  7. Różnica jest zasadnicza.
    Skrótowy scenariusz hipotetyczny:

    Wygrywa Nawrocki:
    – mamy przyspieszone wybory parlamentarne,
    – Korona Brauna deleguje do sejmu ok. 15 posłów, robią koło poselskie z RN, który pozbywa się Bosaka. Korona skupia coraz więcej ludzi merytorycznych (a nie tłumoków bez kompetencji i szurniętych dziwaków, jak obecnie), rozbudowuje struktury i zyskuje poparcie,
    – PO i europederaści nie domykają federalizacji UE,
    – ukrainizacja kraju wyhamowuje i zatrzymuje się.

    Wygrywa Trzaskowski:
    – robi za długopis i klepie wszystko jak leci,
    – kasta sędziowska konsoliduje się,
    – wiek emerytalny zostaje podniesiony,
    – PO i europederaści domykają federalizację UE,
    – ukrainizacja kraju rozpędza się,
    – wchodzi ustawa o „mowie nienawiści”, NASK blokuje domenę gorliceiokolice.eu
    red. Maciej Rysiewicz dostaje 5 lat paki za treści opublikowane na portalu,
    – NASK przekazuje IP niektórych komentujących na tym portalu i dostają po 3 lata w zawiasach za „mowę nienawiści”…

    Panie Redaktorze, rozumiem Pana furię w stosunku do PiS, a zwłaszcza frakcji Morawieckiego za wszelkie jazdy od 2019 oraz sądecko-gorlickich miernot parlamentarnych i samorządowych, ale…
    Bóg dał nam rozum. Kierujmy się rozumem!

    1. Skrótowy scenariusz hipotetyczny jest nazbyt skrótowy, np. nie przewiduje wariantu, że wygrywa Nawrocki a wybory zostają unieważnione przez Oskara, który „zastosuje prawo tak, jak je sam rozumie” albo… wygrywa Nawrocki, ale prezydentem zostaje Hołownia, albo wygrywa Nawrocki i trzymając w ręku flagę biało-czerwoną:
      „– robi za długopis i klepie wszystko jak leci,
      – kasta sędziowska konsoliduje się,
      – wiek emerytalny zostaje podniesiony,
      – [PiS], PO i europederaści domykają federalizację UE,
      – ukrainizacja kraju rozpędza się,
      – wchodzi ustawa o „mowie nienawiści”, NASK blokuje domenę gorliceiokolice.eu
      red. Maciej Rysiewicz dostaje 5 lat paki za treści opublikowane na portalu,
      – NASK przekazuje IP niektórych komentujących na tym portalu i dostają po 3 lata w zawiasach za „mowę nienawiści”…

      1. Oczywiście, jest nazbyt skrótowy. W wariancie wygranej Trzaskowskiego Braun idzie do paki. Wszelka opozycja jest represjonowana. Ekonomicznie i fizycznie.
        Oskar robi, co chce. Nie ma protestów, bo ludzie zobojętnieli.
        W wariancie Nawrockiego jest jakaś szansa na ocalenie Polski. Tyle.

    1. Wiem, że Radek Pogoda namawia, żeby oddać głos na Nawrockiego. Rozumiem, ale nie popieram!

  8. Oczywiście, jest nazbyt skrótowy. W wariancie wygranej Trzaskowskiego Braun idzie do paki. Wszelka opozycja jest represjonowana. Ekonomicznie i fizycznie.
    Oskar robi, co chce. Nie ma protestów, bo ludzie zobojętnieli.
    W wariancie Nawrockiego jest jakaś szansa na ocalenie Polski. Tyle.

    1. Z deklaracją zaszczepienia się w materiale propagandowym ludobójców Nawrocki niestety dał ciała… Powinien za to co najmniej przeprosić.

      Co do filmu Masnego. Radzę ostrożność w ocenie wypowiedzi tego plotkarza, choć w zacytowanym filmie mówi dosyć racjonalnie. On sam jadł chlebuś z prawie wszystkich pieców politycznych w Polsce, wliczając w to oczywiście platfusów. W swoich występach w Realu24 zazwyczaj obmawiał ludzi, opowiadając jakieś zakulisowe historyjki i ujawniając kontrolowane przecieki. Nie pamiętam nic konstruktywnego z tych jego wypowiedzi. Ten program miał tam nota bene z Krzysztofem Łukszą. Łuksza udawał wtedy prawicowca. Proszę sprawdzić, w jakim obozie jest od pewnego czasu Łuksza (obóz jawnej zdrady narodowej). A Masny… Masny podczas kampanii był bardzo aktywny w krytykowaniu i obmawianiu Grzegorza Brauna, czyt. – kopaniu po kostkach.

      Dla mnie nie jest żadną niespodzianką, że osoby na wysokich stanowiskach w instytucjach państwowych mają za sobą epizody z Departamentem Stanu USA, czy jakimiś tam fundacjami. Wszystkie konkursy na te stanowiska są ustawione i ci ludzie są odpowiednio prowadzeni oraz mają swoje zobowiązania. Niestety… Polska po 1989 r. jest krajem o wiele mniej poważnym od PRL. Smutek.

      Konkludując, w wyborze pomiędzy człowiekiem Departamentu Stanu USA, a człowiekiem Sorosa wybiorę jednak tę pierwszą opcję. Bo w tej układance nie ma innej opcji i daje jednak jakiś cień nadziei. Może byłaby opcja powstania zbrojnego… Ja akurat jestem gotów iść do lasu oraz zabijać i umrzeć za Polskę. Jestem już naprawdę znudzony życiem w tej śmiesznej i żałosnej neokolonii… Chciałbym godnie umrzeć, przed śmiercią posyłając choć parę antypolskich szmat do piachu. Obecnie jednak naród polski nie jest do tego zdolny. A Braun jest antyinsurekcjonistą… więc nie ma o czym pisać…

      1. Staram trzymać rękę na pulsie w Sieci; podsłuch to tu, to tam. Masny ma swoje zalety i wady. Koncepcja, że Karol N. to konfident wydała mi się nie tylko interesująca, ale i prawdopodobna i podzieliłem się tą wiedzą z Czytelnikami na forum. Kto chce niech czyta. Podejrzeń dotyczących przeszłości N. jest więcej (związki z Nikosiem na tyle silne, że żona Nikosia nawet się obraziła). Nie ma się co dziwić. N. pojawił się jak Filip z konopi, to na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą. Niektóre fakty wydają się jednak bezsporne – vide opresja ze strony Chabad-Lubawicz a to już nie są przelewki.
        Jeśli o mnie chodzi… ten gość nie dostanie mojego głosu! Idę w bojkot!

        1. Mój dostanie, po to, byśmy zyskali więcej czasu.
          Bonżur z uśmiechem na ustach i bez mrugnięcia okiem uruchomi kosiarkę i nas wykosi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *