
Oto oświadczenie Grzegorza Brauna wygłoszone dzisiaj, tj. 27 maja 2025 roku, na konferencji pasowej w Sejmie III RP:
https://www.youtube.com/live/eY3S15t4VCc
Cdn.
Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony – zob. https://x.com/grzegorzbraun_.
(Odwiedzono 286 razy, 13 wizyt dzisiaj)



Moim zdaniem, Wszyscy „najwazniejsi” Kandydaci tych wyborów już się totalnie „zbłaźnili”.. – jak „ostatnio” Sławek itp..
Szkoda, że teraz Braun „gra” do bramki „wesołego Rafaua”..
( wiem, dlaczego niestety..).. To nie „CZAS” na takie zagrywki.. gdy „Walczymy” o Naszą POLSKĘ!.. 🇵🇱 🇵🇱
Wygląda to na „ruską” prowokację..
Poprostu..
Czyli Wszystko.. – jak wyżej.. itd..
Zapomniałem najważniejszego.. link..
https://vm.tiktok.com/ZNdkDAWkB/
Zapewne jest jak na tym filmiku:
https://vm.tiktok.com/ZNdkUdD7o/
Nie trapmy się już tak sytuacją polityczną. Dla rozluźnienia napiszę, co usłyszałem w czasie kronikarskiego nasłuchu Polskiego Radia (polskiego z nazwy). Coś niesamowitego, to poszło na antenę prawdopodobnie przez niedopatrzenie. Reporter przygotował relację z dwóch marszów w Warszawie. Wypowiedź młodej kobiety, radosnym głosem, po stronie kandydata 1: „Wszyscy patrioci spotykają się na marszu”. Wypowiedź młodej kobiety, bardzo smutnym głosem, po stronie kandydata 2: „Tylko kandydat 2 zapewni prawa zwierząt i kobiet”.
Ton relacji taki, jakby to nie było Polskie Radio. Kret jakiś się uchował w redakcji, czy co?
Głowa do góry, będzie dobrze.
„Głowa do góry, będzie dobrze” – jedna wataha zdrajców pogoni druga watahę zdrajców.
Każda „wataha” w tych „Wyborach” to niestety Obca @gentura zapewne..
Bez wyjątku itd..