
Wczoraj, tj. 5 kwietnia 2025 roku, Monika Jaruzelska zaprosiła do debatowania dwóch kandydatów w wyborach na urząd Prezydenta RP: Artura Bartoszewicza i Grzegorza Brauna – zob. https://www.youtube.com/watch?v=kNOy3z2kl68. Grzegorza Brauna nie muszę przedstawiać. Grzegorz Braun gości na łamach mojego czasopisma od lat – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/grzegorz-braun/. Natomiast Artur Bartoszewicz nie jest szerzej znany opinii publicznej a jego polityczne CV owiane jest mgłą tajemnicy. A są w tym życiorysie zdarzenia haniebne, o których Czytelnicy mojej gazety (nie daj Bóg, rozważający oddanie głosu na pozującego na męża opatrznościowego Polski i Polaków Artura Bartoszewicza) powinni się dowiedzieć. Internet pamięta!
xxx
Oto wpis użytkownika @WICKET44 opublikowany na platformie X (5 kwietnia 2025 roku o godzinie 10:36):
„Artur Bartoszewicz w debacie stwierdził, że był tym, który podczas mniemanej pandemii walczył [z] lockdown’ami. Tutaj materiał, który przypomina jego ówczesne stanowisko: (Warto też dodać, że publiczne oznajmiał, iż jako wykładowca wyrzuca studentów NIEZASZCZEPIONYCH z zajęć): https://x.com/WICKET44/status/1908619901389922423?t=AuIecmiD_XbLQ9h6sMDbjw&s=03”.
xxx
Poparcie Artura Bartoszewicza dla zbrodniczego sanitaryzmu czasów plandemii C-19 to nie jest jedyny dowód, że mamy do czynienia z kimś w rodzaju agenta wpływu magdalenkowego obozu zdrady i zaprzaństwa. Ten sam użytkownik platformy X, tj. @WICKET44, opublikował kolejny wpis (dzisiaj, tj. 6 kwietnia 2025 roku o godzinie 0:03) godny najwyższej uwagi i przestrogi:
„Artur Bartoszewicz o tym, że powinniśmy „bardzo wspierać Izrael” i rozdawać żydom polskie paszporty – zob. https://x.com/WICKET44/status/1908641677239345488?t=fNQHi2FrWYhYGFmrew0eHQ&s=03”.
Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony – zob. https://fsgk.pl/2019/07/oblakane-spekulacje-wilki-w-owczej-skorze/.



Ten cały Bartoszewicz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Bartoszewicz
to nie jest wilk, to jest gość, który obskoczył już ze dwadzieścia dziwnych posad i funkcji, a teraz z sobie znanego powodu „kandyduje” (nie jest przy tym jasne, czy sam to wymyślił, czy ktoś go wypchnął). No i na „kandydowaniu” się skończy.
Bartoszewicz sam „kandydowania” nie wymyślił. To było polecenie służbowe. 200 000 podpisów pod tą kandydaturą zebrały stare kiejkuty. Na „kandydowaniu” oczywiście się na razie skończy, ale nie lekceważyłbym Bartoszewicza. Z jakiegoś powodu wypuszczony został „na zająca” z PPBW – https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Platforma_Bezpiecze%C5%84stwa_Wewn%C4%99trznego. Proszę rzucić okiem na życiorys tego pana – https://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Walenty_P%C5%82ywaczewski, zwierzchnika Bartoszewicza w PPBW. Bartoszewicz to może nie jest „wilk”, ale „wilczek” na pewno!
Długo falowa polityka państw mających zapędy imperialne w okresach zmian gospodarczych jest widoczna jak na obrazku . Biznes jest bardzo brutalną formą wyzysku w każdej dziedzinie życia . Jest współczesną ” lufą karabinową ” przystawioną , będącemu potencjalnym obiektem do wyzysku . W sprzyjających okolicznościach – bez możliwości ucieczki – wcześniej opanowanym ” pomocą w biznesie ” – dokapitalizowany i za marne grosze wykupiony . Jakaś forma upadłości . Głównym celem jest odebranie suwerenności – uzależnienie żywnościowe – obronne – dalszym etapem jest odebranie wszelkich własności . Obecnie niemiecki , żeby było ” humanitarnie ” eurokołchozowy z ” przystawkami ” . Bardzo POLSCE „pomaga ” Uwidacznia się również ” bardzo wdzięczny ” POLSCE – biznes ukraiński – też wykupuje polskie biznesy . Do tej pory radziliśmy sobie świetnie bez tych ” przyjaciół „. Larum grają – do obrony POLSKI – Rodacy czas stanąć .
Errata do debaty Bartoszewicz – Braun (gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości dotyczące roli w dziejach najnowszych III RP Artura Bartoszewicza) – zob. https://www.youtube.com/watch?v=F0bdiFm_Q0s!!!
Ten cały Bartoszewicz to jest klasyczny przykład mitomana i megalomana. Pytanie jest takie: co mają w głowie mechanicy, którzy wypchnęli tego gościa do „kandydowania”.
Co mają w głowie owi mechanicy?
To o czym Stańczyk w Weselu perorował do Dziennikarza:
„Oto naści twoje wiosło:
błądzący w odmętów powodzi,
masz tu kaduceus polski,
mąć nim wodę, mąć”.
https://www.youtube.com/watch?v=0G08t8OTlFY