
W brytyjskich więzieniach aż roi się od pensjonariuszy, którzy odbywają kary za czyny ocenione przez sądy jako tzw. przestępstwa z nienawiści popełnione (na przykład) na łamach mediów społecznościowych. Każdy nieostrożnie opublikowany transfobiczny komentarz na „fejsie”, stawia na nogi cały wymiar sprawiedliwości „dumnych synów Albionu”. W Anglii w więzieniach siedzą osoby, które modliły się pod klinikami aborcyjnymi w intencji mordowanych w łonach matek dzieci a w Szkocji „kiblują” obywatele, którzy zastosowali niechciane przez transseksualistów „zaimki płciowe”. Na wyspach do tiurmy można trafić (w Szkocji aż na 7 lat) za dowolny czyn, „który jest postrzegany jako motywowany wrogością lub uprzedzeniami wobec cech osobistych”. A te cechy osobiste to rasa, religia, niepełnosprawność czy orientacja seksualna. Na kontynencie jest podobnie, chociaż mniej surowo niż w Szkocji.
III RP, dowodzona przez eurokołchozowych zdrajców i durniów, postanowiła ostatecznie poddać społeczeństwo tresurze wszelkiej maści genderystów i ideologów LGBTQ+. I „pod batutą” Krzysztofa Śmiszka, zawodowego sodomity i gorszyciela a wiceministra sprawiedliwości (do 2024 r.) w rządzie Donalda Tuska – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/donald-tusk/, 7 marca 2025 r. Sejm przegłosował (przy sprzeciwie posłów PiS i Konfederacji) zmiany kodeksu karnego (dot. art. 119, 256 i 257, które dotychczas penalizowały przestępstwa motywowane przynależnością narodową, etniczną, rasową, polityczną i wyznaniową) wprowadzając karę do 3 lat więzienia dla nieszczęśników uznanych w przyszłości przez sądy za winnych „nawoływania do nienawiści ze względu na niepełnosprawność, wiek, płeć i orientację seksualną” (niepełnosprawność i wiek to oczywiście zasłona dymna).
Krzysztof Śmiszek okazał się łagodny jak baranek dla przyszłych skazańców. Tak niski (3 lata) wymiar więziennego odosobnienia za ewentualną „szyderę” z 56 płci lub orientacji seksualnej w Szkocji wywoła wyłącznie uśmiech politowania.
Ścieżka legislacyjna, zmierzająca do penalizacji „mowy nienawiści” w kodeksie karnym, który obowiązuje w kraju nad Wisłą, była wyjątkowo krótka. Już 26 marca 2025 roku Senat nie wniósł poprawek do nowelizacji kodeksu karnego. Ustawa penalizująca „mowę nienawiści” trafi teraz do podpisu na biurko tzw. prezydenta. I jeśli „wiceprezydent krainy U”, czyli Andrej Duda – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/andrzej-duda/, nie zawetuje nowelizacji ustawy autorstwa zawodowego sodomity i gorszyciela Krzysztofa Śmiszka i jego akolitów z obscenicznych parad zboczeńców, to wszyscy kibice Legii Warszawa, którzy zaprezentowali słynną oprawę stadionową w lipcu 2024 r. REFUGEES WELCOME, trafią za kraty (za jednym zamachem 8 tys. luda) a Krzysztof Śmiszek otworzy szampana.

Nie ma także wątpliwości, że tacy działacze społeczni jak Kaja Godek – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/kaja-godek/, występująca w obronie życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci czy Mariusz Dzierżawski – zob. https://stronazycia.pl/rok-ograniczenia-wolnosci-dla-mariusza-dzierzawskiego/, który informuje Polaków, że najwięcej przypadków pedofilii ma miejsce w środowiskach homoseksualnych, natychmiast trafią do zakładów penitencjarnych. A Krzysztof Śmiszek otworzy szampana.
Po najbardziej widowiskowych spektaklach sądowych z udziałem kibiców Legii, Kai Godek czy Mariusza Dzierżawskiego przyjdzie czas na represjonowanie pozostałych przeciwników politycznych eurokołchozowej ferajny. Groźba 3 lat pozbawienia wolności za wpis na ”fejsie” czy inną publiczną wypowiedź, a nawet za felieton taki jak ten, zawiśnie nad ich autorami jak miecz Damoklesa. Bo głównym celem nowego prawa jest wywołanie strachu, który ma odebrać nam chęć do obrony Prawdy, Rodziny, Wiary i Życia.



– Limos – mitologiczny Bóg głodu i śmierci głodowej . Jedzenie na kredyt , obiady na raty – to wyjątkowo niebezpieczne , twierdzi chociażby Farmer pl. Interia pl . Też zauważa te niepokojące trendy . Głód i niedożywienie wielu istnień ludzkich , brak białek wielu witamin ( smieciowe jedzenie ) , ależ ci głodni i anemicznie wyglądający ludzie pokochają – paragrafy . Twórcy paragrafów , też potrzebują jedzenia . Temida dzierży miecz , a to broń obosieczna .
Z tą ustawą poszło jak po maśle, a nie jest wcale pewne, że prezydent zawetuje. Tak bardzo potrzebna nowelizacja ustawy o IPN poszła do niszczarki po jednym telefonie z ambasady do pałacu. Nowelizacja prawa oświatowego spłynęła pod hasłem „nie czas na spory”. Osiem lat zmarnowali sk… Zamiast dokonać istotnych zmian ustrojowych (z Kukizem po 2015 r. mogli zmienić konstytucję), garnki wręczali gosposiom.
W internecie jest petycja do prezydenta o weto. Wyszukujcie z użyciem hasła STOP DYKTATURZE Peel. Podpisujcie, nie siedźcie na dupach!
Szanowny komentator „Woj11” myli się. Tzw. „sk…” nie zmarnowały ośmiu lat, bo działały z pełną premedytacją!
Po pierwsze, „sk…” podpisały wszystkie kwity eurokołchozowi, w tym „Zielony Ład” i „Pakt Migracyjny”.
Po drugie, „sk…” wyprawiły na tamten świat ponad 200 tys. Polaków w czasie plandemii i namówili ponad 50 proc. społeczeństwa do wstrzyknięcia trucizny, nazywanej dla zmylenia gawiedzi szczepionkami.
Po trzecie, „sk…” sprzedały Polskę „krainie U” i otworzyły granicę dla banderowskiej i muzułmańskiej piątej kolumny.
Skala zniszczeń dokonanych przez tzw. „sk…”, których ja nazywam „zbrodniczą zmianą” nie ma żadnego porównania w całej tysiącletniej historii naszego państwa. I jak słyszę, że ponad 20 proc. gawiedzi chce teraz głosować na Nawrockiego a ponad 30 proc. na Trzaskowskiego (plus pajace popierające takie kreatury jak Biejat czy Hołownia etc.), na Trzaskowskiego, który reprezentuje formację polityczną popierającą wszystkie działania „zbrodniczej zmiany” a teraz kontynuującą dzieło totalnego zniszczenia państwa, to mi się nóż w kieszeni otwiera! Polacy w przeważającej liczbie utracili instynkt samozachowawczy a z atrybutów polskości zostało im tylko posługiwanie się językiem polskim – na dodatek w tak kalekiej formie, że już nawet zęby przestały boleć, ale nadal chce się wyć! Groza!
https://nczas.info/2025/04/02/specjalni-prokuratorzy-i-nowe-narzedzia-wytyczne-bodnara-ws-ograniczania-wolnosci-slowa/
Jacek Kleyff śpiewał przed laty: „(…) nadszedł czas by zacząć się pakować / I nowego szukać miejsca (…)”.