
Grzegorz Braun, prezes Konfederacji Korony Polskiej, kandyduje 9 czerwca 2024 roku w wyborach do Parlamentu Europejskiego z 2 miejsca na małopolsko-świętokrzyskiej liście (okręg wyborczy nr 10) partii Konfederacja Wolność i Niepodległość (lista nr 2) – zob. https://wybory.gov.pl/pe2024/pl/kandydat/41138/10/3943066. W czwartek, 30 maja 2024 roku, Grzegorz Braun, poseł na Sejm RP IX i X kadencji i kandydat w nadchodzących wyborach do PE odwiedzi Gorlice, Nowy Sącz, Stary Sącz i Krynicę-Zdrój (miejsca i godziny spotkań z wyborcami i wieców – zob. ilustracja tytułowa)! Więcej na temat Grzegorza Brauna – zob. https://gorliceiokolice.eu/tag/grzegorz-braun/. Materiał wyborczy, przesłany do redakcji czasopisma „BOBOWAODNOWA” przez Grzegorza Szarka, członka sztabu wyborczego Grzegorza Brauna, został opublikowany pro bono!



„Żywot człowieka poczciwego ” Mikołaj Rej. POLSKA to nasza Arkadia,nasz Eden . Polscy posłowie do Rady Państwa w Wiedniu.Wikipedia. Koło Poselskie w Dumie.Wikipedia . Koło Polskie w Sejmie Pruskim. Wikipedia. Polskie Państwo Podziemne.Wikipedia. Polscy posłowie do Parlamentu Europejskiego 2019-2024 . Wikipedia. Sojusznikiem Polski jest POLSKA.
Kto ma Boga w sercu niech idzie tak po prostu, żeby tam być. Możliwe, że przeciwników będzie więcej niż zwolenników. Przeciwnicy są zawodowcami i mają całe zaplecze finansowe, polityczne i medialne. Nie, żebym jakoś gorąco popierał PAD i PMM, ale te lotne ekipy, które wpadły do Gorlic na ich wystąpienia zrobiły świństwo. Trąbki i gwizdki, z gwizdaniem i trąbieniem każdemu człowiekowi, który wychodził z gmachu Sokoła prosto do ucha. Goście z gwizdkami i trąbkami to pionki, ale ktoś większy ich prowadzi. Wiem, bo wszystko widziałem na własne oczy. Żaden lokalny redaktor (gorlicki) nie miał odwagi zrelacjonować czytelnikom biegu wydarzeń tak, jak się miały. Bojówki, nie prasa.
Grzegorz Braun w Gorlicach! Dzięki wielkie Panie Redaktorze za ostrzeżenie!
Tak jak się spodziewałem gorlickie media w walce o wolności słowa i pluralizm polityczny koncertowo przemilczały to spotkanie. Za to na GW zawsze można liczyć. Pozwolę sobie wkleić linka:
https://zakopane.wyborcza.pl/zakopane/7,179294,31013538,podhale-tlumy-na-spotkaniu-z-grzegorzem-braunem-o-autograf.html#S.more_red-K.C-B.1-L.5.maly
Módlmy się o łaskę opamiętania dla ludzi, którzy piszą tam komentarze. Przecież to są ludzie z wyższym wykształceniem, nie najbiedniejsi (opłacają prenumeratę). I podpisują się pod tezą, że „nikogo” nie wolno wykluczać, dyskryminować, oceniać…
Wczoraj w Gorlicach tłumów nie było. Może ze sto osób się przewinęło! W każdym razie podpisywanie gaśnic trwało ponad godzinę!
Pakt Ribbentrop – Mołotow , sierpień 1939 i drugi wrzesień 1939. Porozumienie Macron – Sholtz.Paryż i Berlin postawiły na jedność Maj 2024 . Traktatami,ogrywali państwa afrykańskie.Kolonie niemieckie.Wikipedia.
Kolonie francuskie.Wikipedia. Zależności zamorskie Francji. 13 posiadłości poza europejskich ma Francja.Traktatami ogrywają POLSKĘ. Blitzkrieg na POLSKĘ w realizacji. Czy moi rodacy zdążą temu draństwu zapobiedz?. Wybór między Protektoratem,a Gubernią? Może jeszcze kata z Płaszowa zrehabilitują ?. Zamazywanie dramatu polskiego ,polskiej martyrologii,w latach okupacji niemieckiej, też w realizacji. Oddanie suwerenności Polski.Niewolą,z NARODEM na kolanach przed obcymi.