Nie dla karania za krytykę LGBT – apel Kai Godek, przewodniczącej Fundacji Życie i Rodzina

Od redakcji! Apel Kai Godek, przewodniczącej Fundacji Życie i Rodzina – zob. https://ratujzycie.pl/, otrzymałem dzisiaj, tj. 18 lutego 2024 roku i bezzwłocznie przekazuje do wiadomości Czytelników mojego czasopisma!

xxx

Szanowny Panie, Drogi Obrońco Życia Dzieci!

Lobby LGBT chce wsadzać do więzień każdego – także Pana. Właśnie przygotowują ustawę, która zakaże mówienia prawdy o wszystkich krzywdach, jakie robią dzieciom homoaktywiści.

W Ministerstwie Sprawiedliwości trwają prace nad ustawą o zakazie tzw. „mowy nienawiści”. Czym jest ta „mowa nienawiści”?

Każdą prawdą, która będzie niewygodna dla lobby LGBT.

Każdy, kto powie lub napisze coś nie po ich myśli, będzie mógł iść do więzienia – nawet na 2 lata. Lub płacić wysoką grzywnę.

Chodzi o to, aby przygotować grunt pod inne skrajne pomysły i zdusić zdrowy opór wobec demoralizacji dzieci i całego społeczeństwa.

Kto konkretnie będzie zagrożony?

– ojcowie, którzy nie pozwolą, aby geje i lesbijki uczyli jego dziecko, jak być homoseksualistą,

– matki, które nie puszczą dziecka na homoparadę,

– nauczyciele, którzy będą uczyli, że płci są tylko dwie i nie da się płci zmienić,

– księża, którzy przypomną w kazaniu nauczanie Kościoła o grzechu sodomskim,

– dziennikarze, którzy pisząc artykuł wspomną, że złapany przez policję pedofil był gejem,

– każdy, kto napisze w Internecie, że tylko heteroseksualizm jest normą, a zboczenia są zboczeniami.

Środowisku LGBT taka ustawa jest bardzo potrzebna. Dzięki niej wygrają wreszcie ideologiczne dyskusje. Potem bez problemu zalegalizują homozwiązki i oddadzą im na wychowanie dzieci. Od lat mając przewagę sił i środków nie są w stanie przekonać ludzi, że homoseksualizm jest tak samo dobry i normalny jak heteroseksualizm. Choć dominują w mediach, edukacji, życiu społecznym i politycznym i mają za sobą gigantyczne pieniądze – ludzie im po prostu nie wierzą.

Dlatego potrzebują ustawy, sądów i więzień. Pisanie ustawy powierzyli Krzysztofowi Śmiszkowi, Wiceministrowi Sprawiedliwości, który twierdzi, że sam jest gejem.

Szanowny Panie!

Wobec kolejnego aktu agresji LGBT potrzeba wielkiego zorganizowanego oporu. Jedną z odsłon tego oporu były wystąpienia w Sejmie w sprawie ustawy #StopLGBT. Właśnie teraz potrzeba więcej głosów za normalnością i przeciw homoterrorowi.

Pan także może coś zrobić. Każdy musi działać.

Proszę Pana o podpisanie petycji „NIE dla karania za krytykę LGBT”, jest ona dostępna pod linkiem:

https://twojepetycje.pl/petycja/nie-dla-karania-za-krytyke-lgbt/.

Proszę kliknąć w link i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Proszę Pana o złożenie podpisu NIEZWŁOCZNIE, bo prace nad ustawą już trwają, a politycy zaangażowani w sprawę chodzą po Sejmie i przekonują innych do swojego pomysłu. Trzeba ich powstrzymać.

Już teraz tysiące ludzi dobrej woli protestuje. Bardzo proszę, aby Pan do nich dołączył, by głosów było jak najwięcej. Petycja trafia do wszystkich klubów i kół w Sejmie – posłowie dowiedzą się w ten sposób, że nie ma zgody na uchwalanie ideologicznej ustawy.

Obyśmy jutro nie żałowali, że dziś czegoś nie zrobiliśmy. Dlatego podpisanie petycji jest tak ważne. Jeszcze raz podaję link: https://twojepetycje.pl/petycja/nie-dla-karania-za-krytyke-lgbt/.

Serdecznie Pana pozdrawiam!

Kaja Godek

Fundacja Życie i Rodzina
www.RatujZycie.pl

PS – Dzieci mają być bezpieczne, a my wszyscy spokojni, że nie zagraża nam terror LGBT. Gdy już podpisze Pan petycję, proszę podać ten link dalej do Znajomych oraz na swoje media społecznościowe: https://twojepetycje.pl/petycja/nie-dla-karania-za-krytyke-lgbt/.

Od redakcji! Dla Czytelników, którzy chcieliby wesprzeć działalność statutową Fundacji Życie i Rodzina, przekazuje na prośbę Kai Godek wszystkie niezbędne dane:

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
DLA PRZELEWÓW Z ZAGRANICY:
IBAN:PL 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
KOD SWIFT: BIGBPLPW

MOŻNA TEŻ SKORZYSTAĆ Z SYSTEMÓW DO SZYBKICH PRZELEWÓW, BLIKA LUB PŁATNOŚCI KARTAMI POD LINKIEM: https://ratujzycie.pl/wesprzyj/.

(Odwiedzono 153 razy, 6 wizyt dzisiaj)

1 thought on “Nie dla karania za krytykę LGBT – apel Kai Godek, przewodniczącej Fundacji Życie i Rodzina

  1. Przyjeżdżają do suwerennej Polski , rzucają w naród polski ” kamieniami milowymi ” , sieją zawiść,obcy ludzie. Narzucają swoją chorą naukę,mamy od stuleci własną, straszą więzieniami. I co kibitkami mają zamiar rozwozić po obozach.Wolna suwerenna Polska,tu jest nasz dom ,dom dumnego narodu.Niema innej woli niż nasza własna.Stop UE.Stop WHO.Stop terrorowi elgbt.Stop wszelkiemu draństwu . Stop wszelkim reżimowym zapędom. Tu jest Polska z suwerennym , lubiącym POKÓJ DUMNYM NARODEM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *