
Dzisiaj tylko dobre wiadomości. A dociera ich ostatnio tyle, że nie wiem od czego zacząć. Hmm…, może rozpocznę od zapowiedzi «ministra choroby i nagłej śmierci» Adama Niedzielskiego, który ogłosił przed Wielkanocą w telewizji Polsat, że decyzja o zniesieniu stanu epidemii zapadnie jeszcze w kwietniu! Po ponad dwóch latach bezkompromisowej i jakże skutecznej walki z kowidem, walki, która położyła do dzisiaj nadmiarowym trupem 200 tysięcy Polaków (a Piotr Strzembosz twierdzi, że nawet 250 tysięcy – zob. https://www.youtube.com/watch?v=UmyEwUFTmJU), ogłoszenie końca epidemii trzeba powitać zwycięskimi fanfarami. Pamiętamy przecież, że ta walka miała trwać marne dwa tygodnie a tu proszę, udało się walczyć przez dwa lata i utrwalić w społeczeństwie kowidowe obyczaje. I jak padnie znowu rozkaz «maseczki włóż», to karnie rozkaz zostanie wykonany.
Furda maseczki! Po dwóch latach zbrodniczych testów, prowadzonych w szpitalach jednoimiennych, «minister choroby i nagłej śmierci» Adam Niedzielski ani chybi zakupi każdemu Polakowi respirator. Ten plan próbował już w 2020 r. zrealizować poprzedni «minister choroby i nagłej śmierci» Łukasz Szumowski, wespół w zespół, z wiceministrem «choroby i nagłej śmierci» Januszem Cieszyńskim, ale – co za pech – wynajęto do akcji zakupu respiratorów byłego handlarza bronią i współpracownika tajnych służb i zaliczka w wysokości 35 mln zł przepadła razem z owym handlarzem i współpracownikiem. A teraz szukaj wiatru w polu, bo handlarz i współpracownik wyparował! I Prokuratura Krajowa nie ma komu wystawić aktu oskarżenia! Może niech ten akt Prokuratura Krajowa wyśle na Berdyczów? Wtedy się uda! Dobrze się składa, że nikomu włos z głowy nie spadł i do biznesu z respiratorami można szybko wrócić. Ścieżki zostały przetarte a Janusz Cieszyński nie przepadł i pracuje sobie spokojnie, ku chwale III RP (zwracam uwagę, że nie napisałem «ku chwale Ojczyzny»), jako – «wicie-rozumicie» – pełnomocnik rządu do spraw cyberbezpieczeństwa.
Obiecałem dobre wiadomości i słowa dotrzymuję. Oto kolejne krzepiące doniesienia. W magazynach Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych mamy zdeponowane jeszcze 25 mln «niewyszczepionych» szczepionek. Tylko, że to jest kropla w morzu polskich potrzeb i premier Morawiecki et consortes, czyli także minister «choroby i nagłej śmierci» Adam Niedzielski, czekają właśnie na dostawę kolejnych 67 mln zakontraktowanych cud preparatów genetycznie zmodyfikowanych z dodatkiem grafenu. I uwaga, koszt zamówienia wynosi jedyne 6 mld zł! Czyżby «jeden strzał» z „mRNA” kosztował prawie 100 zł? Tanio jak barszcz! Teraz już żadna pandemiczna fala nam w Polsce niestraszna. Wszyscy możemy wyszczepić się po tzw. kokardę!
Wiadomość o rychłym zniesieniu stanu epidemii nieco mnie jednak zaniepokoiła. Bo może to oznaczać, że z horyzontu polskiej służby zdrowia znikną szpitale jednoimienne. Byłaby to niepowetowana strata. Ten jednoimienny, a nowatorski na skalę światową system lecznictwa publicznego, usuwający z pola lekarskiego widzenia wszystkie choroby, prócz chorób wywołanych infekcją wirusa SARS-CoV-2, doprowadził do depopulacji społeczeństwa na skalę znaną dotychczas w historii Polski tylko z czasów wielkich wojen XX wieku. Nikogo zatem nie zdziwiła wiadomość, a mnie wprost zachwyciła, że tygodnik «Wprost» przyznał 30 marca 2022 r. «ministrowi choroby i nagłej śmierci» Adamowi Niedzielskiemu nagrodę Wizjoner Zdrowia 2022 za to, że «konsekwentnie dąży do reform w ochronie zdrowia» – zob. https://www.youtube.com/watch?v=TFNPHf8feCY. Miałem wrażenie, że łzy wzruszenia pojawiły się na twarzach zaproszonych gości, gdy «minister choroby i nagłej śmierci» Adam Niedzielski odbierał nagrodę. Najgłośniej chyba chlipali Rzecznik Praw Pacjenta i Główny Inspektor Farmaceutyczny. Rzecznik Praw Pacjenta łkał z obawy, że szpitale jednoimienne odejdą niedługo w przeszłość i depopulacja może nieco przyhamować a Główny Inspektor Farmaceutyczny z przerażenia, że «minister choroby i nagłej śmierci» Adam Niedzielski, choć dwoi się i troi, to nie zdąży wyszczepić całego społeczeństwa i niepożądanych odczynów poszczepiennych nie będzie przybywać w zaplanowanym tempie. Wizjoner Zdrowia łez nie ronił – zob. https://www.youtube.com/watch?v=TFNPHf8feCY. Wizjoner Zdrowia idzie po trupach do celu!
Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony – zob. https://www.youtube.com/watch?v=UmyEwUFTmJU!



Pan minister N. podobno oświadczył, że
„(…) Polska zamierza zerwać kontrakt z Pfizerem na dostawę kolejnej partii szczepionek kowidowych. (…) chodzi o 67 milionów dawek wartych 6 miliardów złotych. (…) koncepcja Niedzielskiego jest taka, żeby pieniądze, które miały pójść na szczepionki, przeznaczyć na opiekę medyczną dla uchodźców z Ukrainy”.
https://www.bibula.com/?p=133262
Elena i Nicole Ceascescu, też zostali z nagrodą. Zasługa to mieli 64 tysiące rodaków,wkomponowanych w ojczystą ziemię z powodu chorób i głodu.
A co najciekawsze dostawcy szczepionek nie godzą się na zmianę umowy i zmniejszenie ilości dostaw. Chociaż szczepionki nam nie są potrzebne to musimy je kupić, bo takie są umowy. Widać jak na dłoni, że lobby szczepionkowe nie ma na względzie dobra ludzkości a jedynie ważne w tym wszystkim są pieniądze.
Co zrobimy z tymi milionami nadmiarowych szczepionek? Wygląda na to, że wyrzucimy je w błoto.
Od czasu kiedy zniesiono obowiązek noszenia maseczek ludzie nie chcą się szczepić.
Dlaczego? Może trzeba byłoby ich przymusić jakoś do tego? Wszystko po to żeby pieniądze się nie zmarnowały, jedna czy dwie firmy zarobiły, a ludzkość żyła szczęśliwie.
Zdeponowane szczepionki są stare. Nawet zakładając, że działały, nie będą już działać, bo wirus mutuje.
Pamiętamy wszyscy, że szczepionki na grypę co roku musiały być inne, bo stare były nieskuteczne.
Kto wszystko to przewidział pochylając się nad kasą publiczną? Może eksperci od inflacji?
Te 6 miliardów złotych – bez względu na to, czy pójdą na „zajzajera od pfajzera”, czy na opiekę medyczną nad drogimi gośćmi z krainy U – i tak już przepadły, i tak już nie są nasze.
Co się tyczy inflacji (już dwucyfrowej). Z moich obserwacji wynika, że do publiczności ta okoliczność nie dociera – a jeżeli nawet dociera, to publiczność nie chce lub nie umie wyciągnąć z niej żadnego wniosku. Nie wiem, może ta jedynka w dwucyfrowej liczbie to na miejscową publiczność jeszcze za mało, może potrzebna jest dwójka albo trójka? A może liczba trzycyfrowa?
Ten „zajzajer od pfajzera” to jest trucizna!
wuema nie chciałbyś bezpłatnej dawki ? Tyle tego jest. Żeby się nie zmarnowalo.
Może by tak szef WUHAO, zaglądnął do Szanghaju,rasy mu się pomieszały,celowo ,czy przypadkiem?.
Zaszczepieni mają się czego obawiać…
https://www.money.pl/gospodarka/to-nie-koniec-problemow-z-covid-19-zaszczepieni-maja-czego-sie-obawiac-6762752332241696a.html
Gorszych bredni nie widziałem. Zaszczepieni będą się obawiać niezaszczepionych. Zaszczepione bezmózgi będą się bały.