
Wiadomości, które przedzierają się przez żelazną kurtynę łże-mediów mainstreamowych są coraz bardziej złowieszcze. Oto np. w Wielkiej Brytanii przeprowadzono laboratoryjną analizę tzw. szczepionek przeciwko Covid-19, „szczepionek” znanych jako depopulacyjne. I raport toksykologiczny potwierdził, że w składzie preparatów Moderna, AstraZenecka i Pfizer znajdują się nanomateriały grafenowe i tlenek grafenu. Ww. składniki nie zostały zgłoszone przez producentów i nie ma ich na liście składników „szczepionek”! Czy „rodzina grafenu” może być niebezpieczna dla „wyszczepionych” obywateli? Członkowie Rady Medycznej przy premierze Morawieckim być może zaraz gromkim chórem zakrzykną, że grafen w „szczepionkach” to „fake news”. Kto wie? A może eksperci zaczną inaczej perorować i przedstawią dowody, że drugiego tak zbawiennego składnika antywirusowego w „szczepionkach”, jak tlenek grafenu, to ze świecą szukać? A jaki związek z tlenkiem grafenu może mieć informacja podana przez EMA, czyli przez Europejską Agencję Leków na temat skutków ubocznych „szczepień przeciwko Covid”, czyli niepożądanych odczynów poszczepiennych (tj. NOP-ów). Bo EMA podała (stan na 28.01.2022 r.), że „prawie jedna trzecia (32%) lub 463 559 przypadków została zakwalifikowana jako poważne. Zgon z powodu skutków ubocznych odnotowano w 21 817 przypadkach”. A co EMA rozumie przez poważne NOP-y? Oto odpowiedź: „Efekt uboczny jest uważany za poważny, jeśli zagraża życiu lub jest – śmiertelny!!! Wymaga przyjęcia do szpitala lub przedłużenia istniejącego pobytu w szpitalu; skutkuje trwałym lub znacznym kalectwem lub niepełnosprawnością; (…)”. Fiu, fiu, 463 559 przypadków poszczepiennych zakwalifikowanych jako poważne! Strach się bać! A może Rada Medyczna przy premierze Morawieckim ogłosi, że statystyki podane przez EMA to kropla w morzu… potrzeb i „wyszczepiać” trzeba dalej a przede wszystkim obowiązkowo! Tlenek grafenu powraca w tym felietonie jak bumerang, chociaż z kolejną informacją nie ma na pewno nic wspólnego. Zwłaszcza, że ta informacja też nie przebiła się na czołówki gazet mainstreamowych, ale z niszy „BOBOWAODNOWA” jednak dotrze to tu, to tam. Zatem uwaga: „Zgony z powodu zawału serca na całym świecie wśród profesjonalnych piłkarzy w 2021 roku były o 300% wyższe niż średnia z ostatnich 12 lat (…) a liczba zgonów w samym grudniu 2021 r. była równa średniej z lat 2009-2020”. Dociekliwi znajdą w internetach imiona i nazwiska wszystkich nieszczęśników, których zawał serca dopadł na boisku. Jeśli mnie pamięć nie myli, to i w Polsce „kilku” sportowców wyczynowych zgłosiło NOP-y a i wypadki śmiertelne także się zdarzyły. Jestem pewien, że Rada Medyczna przy premierze Morawieckim znajdzie bezdyskusyjne uzasadnienie dla tych boiskowych wydarzeń a FIFA albo inna UEFA uzna podane argumenty za swoje! Tymczasem w mediach społecznościowych firma Pfizer, światowy potentat depopulacyjny, ogłosiła następujący apel: „Zakrzepica żył głębokich ( #DVT ), zakrzep krwi w żyle głębokiej, może przedostać się do płuc, prowadząc do zatorowości płucnej ( #PE ). Objawy PE obejmują trudności w oddychaniu i ból w klatce piersiowej. Skontaktuj się z lekarzem, jeśli wystąpią objawy – nie ma czasu na czekanie”! Czyżby w Pfizerze przesadzili z tlenkiem grafenu i efekty «wyszczepiania» są zbyt… liczebne? Rada Medyczna znowu ma o czym myśleć! I wymyśli! Kolejny grancik od Pfizera i tlenek grafenu ulotni się jak kamfora (w łże-mediach).
Od redakcji! Ilustracja tytułowa została zacytowana ze strony – zob. https://archiwum.allegro.pl/oferta/tablica-informacyjna-uwaga-trucizna-i8101815551.html!



Niestety po angielsku.. ale kto zna.. ten górą..:-)
(Będą szczepić ludzi do końca Świata.. i jeden dzień dłużej”)..
za łapówki dla FDA.. i branży medycznej…
Udostępnij!!
https://youtu.be/1jqN1HMFQLo
Pan Karwelis przedstawił paradę oszustów.Bardzo skutecznie zapracowali na brak zaufania,wszelkiego zaufania.Dodam tylko , że z kąkolem w zbożu , bardzo radykalnie ,nawet katolicy sobie radzili.
Dwa ostatnie felietony Jerzego Karwelisa – zob. https://dziennikzarazy.pl/18-02-czy-jest-paragraf-na-ten-trojkat/ i https://dziennikzarazy.pl/19-02-dzis-obrazki-z-pandemii/!!!