Koszty utrzymania Parku Wodnego w Wysowej „od dnia wyłączenia obiektu z użytkowania do 31 lipca 2021 roku”!

To Czytelnicy zmobilizowali mnie do wysłania kolejnego wniosku o dostęp do informacji publicznej w sprawie Parku Wodnego w Wysowej:

„Wójt Gminy Uście Gorlickie Zbigniew Ludwin

W trybie zapytania prasowego zwracam się z wnioskiem o przesłanie informacji przedstawiającej wszystkie koszty, które poniosła Gmina Uście Gorlickie w związku z bieżącym utrzymaniem Parku Wodnego w Wysowej, od dnia wyłączenia ww. obiektu z użytkowania, do dnia udzielenia odpowiedzi na niniejszy wniosek.

Z poważaniem

Maciej Rysiewicz

Redaktor naczelny czasopisma „BOBOWAODNOWA”

38-350 Bobowa, Wilczyska 27

16.08.2021 r.”.

Odpowiedź nadeszła dzisiaj, tj. 30 sierpnia 2021 roku – zob. skan odpowiedzi i S36C-921082513030. Kopie (pedeefy) są złej jakości, ale można – dla wygody – powiększyć i obrócić obrazki.

Komentarza nie przewidziałem!

Od redakcji! Zdjęcie tytułowe zostało zacytowane ze strony – zob. https://gorlice.naszemiasto.pl/kiedy-wreszcie-ruszy-konieczny-remont-basenu-w-wysowej/ar/c1-8425129.

(Odwiedzono 598 razy, 4 wizyt dzisiaj)

14 thoughts on “Koszty utrzymania Parku Wodnego w Wysowej „od dnia wyłączenia obiektu z użytkowania do 31 lipca 2021 roku”!

    1. Szanowny Panie, prosiłem kiedyś Pana o zeskanowanie wywiadu z burmistrzem Wacławem Ligęzą z „Sądeczanina” a Pan „ani be, ani me, ani kukuryku”!

      1. Przepraszam albo nie zauważyłem Pana prośby lub zapomniałem zrobić to o co mnie Pan poprosił . Wszystko co Pan chciał wysłałem Panu dzisiaj na email .

  1. Wszystko fajnie. Ale po co te dane. Utrzymać obiekt trzeba . Chyba że już nie będzie otwierany to sprzedać albo zburzyć. Wójt i rada decyzję powinna podjąć. Remontu nie widać. A patrząc na Gorlicki basen remonty się przedłużają. I tam też końca nie widać.
    Szkoda Wysowej że tak upada. Nawet autobusy już ledwo jeżdżą.

  2. Zgadza się 'Xyz’ Wysowa kiepsko przędzie. Ile w tym zasługi basenu nie wiem bo tam nie mieszkam. Z innej beczki – z tego co redaktor otrzymał wynika że na basenie od momentu zamknięcia nadal ktoś pracuje. Przypuszczalnie konserwator

    1. Cienko przędzie bo covidowy rozbój. Sanatoria pobrały covidową kasę i pozwalniały ludzi. Jaki teraz kuracjusz przyjedzie jak wszystko likwidują bo się nie opłaca. Jedyne co się opłaca to brać dotację covidową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *